RSS
czwartek, 30 sierpnia 2012

depilacja laserowa

Od lat moda na depilację włosków z rąk, nóg, bikini, pach i twarzy się nie zmienia. Trzeba mieć gładkie ciało i już. Jednak niektóre osoby, które borykają się z nadmiernym owłosieniem, lub chcą mieć gładkie całe ciało depilują jego inne części.
Mniej popularne ale bardzo częste miejsce do depilacji to pośladki. Kobiety nie mają tam nadmiernego owłosienia, jednak kiedy się pojawi, to pojawia się problem. Pośladki to miesce, o które nie zawsze dobrze dbamy, dlatego depilacja może podrażnić skórę w tym rejonie i przyczynić się do występowania krostek, szczególnie, kiedy dochodzi do tego siedzący tryb życia.
Coraz częsciej panowie decydują się na depilacje posladków, gdyż tam mają więcej owłosienia.

męska depilacja

Wśród panów bardzo poularna jest depilacja klatki piersiowej oraz pleców. Mimo, iż panie, jak same przyznają lubią, kiedy mężczyzna ma owłosioną klatkę piersiową, to panowie podążają za wyznacznikiem mediów, gdzie gwiazdorzy filmowi nie posiadają ani jednego włoska.
Depilacja taka, mimo, iż nieobowiązkowa powinna być przeprowadzona starannie oraz przy użyciu właściwej metody. Panom, którzy chcieliby na zawsze pozbyć się owłosienia z pewnością przypadnie do gustu depilacja laserowa.