RSS
czwartek, 22 stycznia 2015

Każdy mówi o miłości a skąd wiemy że miłość to na pewno miłość a nie inne uczucie? Mówi się że się po prostu wie że to jest to. I jeżeli ktoś jest pewien to to wystarczy ale kiedy nadchodzą gorsze dni, kłótnia z partnerem czy głębokie przemyślenia na temat związku to skąd wziąć tą pewność że to jest na 100% miłość. Czasami mylimy to uczucie z zauroczeniem i wydaje nam się że kochany a po pewnym czasie okazuje się że to jednak nie było ono aż tak wielkie i mocne jak byśmy myśleli. Zdarza się też tak że na początku jest jakaś tak zwana chemia w związku a później mimo że wszystko wygasło jest się razem z przyzwyczajenia i przywiązania. Bywa też tak że jesteśmy z kimś tylko i wyłącznie ze względu na fizyczne pożądanie choć z całą pewnością nie jest to miłość. Prawdopodobnie nikt nie zna odpowiedzi na pytanie skąd wziąć pewność że to jest to czego oczekujemy jednak życie samo weryfikuje pewne sprawy i mimo że my sami nie potrafimy to w końcu ono przychodzi nam z pomocą i wszystko nagle staje się nadzwyczaj jasne.

 

Pobrane z kamerzysta Kielce

piątek, 05 grudnia 2014

Z okazji Świąt Narodzenia Bożego
życzę Ci wszystkiego najlepszego.
Spełnienia najskrytszych marzeń,
samych radosnych w swym życiu zdarzeń.
Mnóstwo podarków pod choinkę
i zawsze uśmiechniętą minkę.
A w Nowym Roku
kochającą osobę przy swoim boku. 

czwartek, 30 sierpnia 2012

depilacja laserowa

Od lat moda na depilację włosków z rąk, nóg, bikini, pach i twarzy się nie zmienia. Trzeba mieć gładkie ciało i już. Jednak niektóre osoby, które borykają się z nadmiernym owłosieniem, lub chcą mieć gładkie całe ciało depilują jego inne części.
Mniej popularne ale bardzo częste miejsce do depilacji to pośladki. Kobiety nie mają tam nadmiernego owłosienia, jednak kiedy się pojawi, to pojawia się problem. Pośladki to miesce, o które nie zawsze dobrze dbamy, dlatego depilacja może podrażnić skórę w tym rejonie i przyczynić się do występowania krostek, szczególnie, kiedy dochodzi do tego siedzący tryb życia.
Coraz częsciej panowie decydują się na depilacje posladków, gdyż tam mają więcej owłosienia.

męska depilacja

Wśród panów bardzo poularna jest depilacja klatki piersiowej oraz pleców. Mimo, iż panie, jak same przyznają lubią, kiedy mężczyzna ma owłosioną klatkę piersiową, to panowie podążają za wyznacznikiem mediów, gdzie gwiazdorzy filmowi nie posiadają ani jednego włoska.
Depilacja taka, mimo, iż nieobowiązkowa powinna być przeprowadzona starannie oraz przy użyciu właściwej metody. Panom, którzy chcieliby na zawsze pozbyć się owłosienia z pewnością przypadnie do gustu depilacja laserowa.

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Tak samo jak na innych częściach ciała, tak i na rękach jedni mają większe owłosienie, a inni mniejsze. Tylko, że jednym to przeszkadza, a drugim już nie.
Bardzo częsta depilowane są miejsca od nadgarstka do łokcia, gdyż tam najbardziej widoczne jest owłosienie.
Jak sie go pozbyć? Można wydepilować ręce maszynką do golenia. Sposób szybki i skuteczny, a ręce to miejsca gdzie do depilacji jest mniej niż na nogach. więc taka depilacja jest bardzo szybka. Jednak zdarza się, że włoski w tych miejscach wrastają przy odrastaniu, dlatego mogą pojawiac się krostki.
Kremy i pianki do depilacji równiez okażą się skuteczne, wystarczy je tylko dokładnie nałożyć na wybrane partie rąk.
trwałą depilację zapewni depilacja laserowa. polecana osobom, którym owłosienie na rekach bardzo przeszkadza. 

piątek, 02 grudnia 2011

Czy ktoś goli okolice bikini czy nie to jest jego indywidualna sprawa. Ale wyjście na basen czy na plaże jest momentem, kiedy taka depilacja jest OBOWIĄZKOWA.

Są panie, które stale i regularnie golą tą strefę. Dlatego najlepiej będzie, gdy usunie się włoski lasem podczas depilacji laserowej. Jest to wrażliwa okolica i raz na zawsze zniszczone owłosienie  spowoduje, że będzie spokój z "niepokojeniem" tych części ciała. 

W domu natomiast mozna łatwo pozbyć się włosków z "tamtąd" za pomocą maszynki do golenia czy kremu do depilacji, co ja polecam najbardziej. Natomiast NIE POLECAM plastrów z woskiem, bo umówmy się, jest to strasznie delikatna i wrażliwa na jakikolwiek ból okolica.
Jest wiele sposobów, wystarczy dobrać najlepszy dla siebie:) 

 

  

Piękne są te nogi na fotografiach prawda? A dlaczego? Mogę szybko wyjaśnić. Bo nie ma na nich ani jednego zbędnego włoska.
Nie wyobrażam sobie wyjścia w krótkiej spódnicy, sukience czy spodenkach bez depilacji nóg.
Możemy to zrobić w domu za pomocą maszynki, kremu, pianki do depilacji, depilatora, plastrów z woskiem.
U kosmetyczki za pomocą wosku.
Albo w profesjonalnych gabinetach depilacją laserową, wtedy zawsze będzie mozna się cieszyć pięknymi, gładkimi łydkami.  


osobiście nie wyobrażam sobie, jak można mieć włoski pod pachami.
Po pierwsze wygląda to okropnie i nikt niestety nie wmówi mi, że tak nie jest. Po drugie na takich włoskach zbiera się pot, bakterie itd, czyli pacha jest mniej świeża i szybciej oraz na dłużej utrzymuje się tam dosyć przykry zapach.Najprostszym sposobem jest golenie tego miejsca maszynką do golenia. Wprawnym osobom zajmie to max 5 minut i już po włoskach. Również depilatory mechaniczne czy kremy do depilacji są szybkie i skuteczne... na kilka dni. Gdy zaczynają włoski odrastać to trzeba je usuwać. 
Nie polecam plastrów, chociaż wiem, że dla niektórych dziewczyn to nie problem, ale pod pachami mamy wrażliwą skórę. 

 Za to polecam trwałe usuwanie włosków depilacją laserową. Raz na zawsze i nie trzeba już więcej golić pach. 

  

Dwie najbardziej strategiczne strefy depilacji włosków na twarzy: brwi oraz wąsik.

Brwi są obowiązkowym elementem depilacji twarzy, tylko wyrównane włoski dają piękny efekt, inny obraz oczu, ładniejsze wrażenia.
Najpopularniejszą metodą depilacji brwi jest pęseta. Takim małym urządzeniem każdy sam może wyskubać niechciane włoski. Inne metody depilacji mniej się sprawdzają, ponieważ są mniej precyzyjne. Z tym problemem warto udać się do kosmetyczki, która zrobi to profesjonalnie i nada odpowiedni kształt brwiom, co jest trudne dla osób zaczynających przygodę z wyrównywaniem brwi.

Pozbywanie się wąsika przedstawiłam śmiesznie, lecz nie jest to smieszny temat. Wąsik nad górną wargą jest szpecący i wiele kobiet nie wie, w jaki sposób się go pozbywać.  Najgorszym sposobem będzie ten podpatrzony od panów, depilacja maszynką do golenia albo kremem do depilacji. Włoski szybko odrosną i będzie widać, że się coś przy nich majstrowało.
Z domowych sposobów polecam plastry z woskiem, metoda szybka i trwała, albo depilację laserową, która rozwiąże problem raz na zawsze. 

Gładka skóra to taka, która jest zadbana i przede wszystkim.. wydepilowana.

Jestem totalną fanką depilacji i nie pozwalam na to, zby jakaś część mojego ciała została z włoskami. Istnie denerwuje mnie nawet, kiedy widzę niewydepilowane części ciała przez niektóre dziewczyny. Przecież to nieestetyczne.

Ale mniejsza o to, mam już za sobą wiele doświadczeń w tej materii i postaram się jak najlepiej wytłumaczyć, jak depilować części ciała aby były gładkie i bez włosków. Tych absolutnie niepotrzebnych.